[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mé projekty, na kterých jsem dělal, eventuelně stále ještě dělám a hlavně, které mě bavily a baví dělat.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] [vc_row][vc_column][vc_empty_space height=“0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″][karma_builder_imagebox_1 animate=“animate_none“ main_title=“WEB“ sub_title=“tvorba stránek“ box_bg_color=“#ffffff“ attachment_id=“10802″]Baví mě vytvářet originální responzivní webové stránky podle potřeb zadavatele dle technologických standardů.

 

více info…[/karma_builder_imagebox_1][/vc_column][vc_column width=“1/4″][karma_builder_imagebox_1 animate=“animate_none“ main_title=“APPLE“ sub_title=“poradenství a školení“ box_bg_color=“#ffffff“ img_border_color=“#81d742″ main_title_color=“#81d742″ attachment_id=“10859″]Baví mě ukazovat, jak efektivně používat tyto produkty a věci s nimi související s ohledem na charakter práce. 

 

více info…[/karma_builder_imagebox_1][/vc_column][vc_column width=“1/4″][karma_builder_imagebox_1 animate=“animate_none“ main_title=“TAXI“ sub_title=“výuka“ box_bg_color=“#ffffff“ img_border_color=“#efb237″ main_title_color=“#efb237″ attachment_id=“10847″]Baví mě učit budoucí i stávající taxikáře jak si vydělat hodně peněz a mít přitom 3 měsíce v roce placené volno. 

 

více info…[/karma_builder_imagebox_1][/vc_column][vc_column width=“1/4″][karma_builder_imagebox_1 animate=“animate_none“ main_title=“PROFIT“ sub_title=“výuka a vedení“ box_bg_color=“#ffffff“ img_border_color=“#8224e3″ main_title_color=“#8224e3″ attachment_id=“10853″]Baví mě učit i vést lidi a firmy k prosperitě. Tzn. zvýšení příjmů, snížení nákladů a zbavení se nežádoucích dluhů. 

 

více info…[/karma_builder_imagebox_1][/vc_column][/vc_row]

UložitUložit